google.com, pub-4822511269067515, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Twitter

Haakpatroon baret Move van juf Sas

  • Foto van schrijver: juf Sas
    juf Sas
  • 26 aug
  • 3 minuten om te lezen
Haakpatroon baret Move van juf Sas

Deze leuke baret heb ik gehaakt tijdens onze treinreis in Scandinavië. Ik had 2 nieuwe bollen Move 6 Ply van Wooladdicts meegenomen op reis en tijdens het reizen ontstonden deze baretjes. Ik heb in totaal 3 baretten gehaakt, twee kleurrijke en één uni baret. De twee kleurrijke baretten zijn gehaakt met 1 bol Move 6 ply kleurnummer 7 en nummer 9. Een bol Move kost €18,95. De uni baret is gehaakt met met 2 bollen Quattro van Lang Yarns kleurnummer 16.00002. Dan ben je rond de €6 (een bol Quattro is rond de €3) klaar voor een baret. Ik heb voor één baret ongeveer 240 meter gebruikt.

Move van Wooladdicts

Wooladdicts Move 6 ply

MOVE is een levendige viering van tinten die je uitnodigt om los te breken van het ingetogen palet van neutrale tinten. Met MOVE worden je haakprojecten getransformeerd in een caleidoscoop van kleuren, die energie en opwinding in elke steek brengen.

Dit kleurrijke, stevige maar zachte 6-draads garen is perfect voor veel meer dan alleen sokken. Maak met MOVE ook kleurrijke kleding en accessoires. De MOVE 6Ply is gemaakt van merinowol, wat heerlijk aanvoelt. Bovendien is deze sokkenwol behandeld met superwash, wat betekent dat het gemakkelijk in de wasmachine kan.

Quattro van Lang Yarns

Lang Yarns Quattro

Lang Yarns Quattro is alles wat je van haakkatoen wilt. Super kwaliteit en veel moderne kleuren. Prachtige gemerceriseerde katoen waardoor de draad mooi glad is en een klein glimmertje heeft. Quattro is natuurlijk ook heel mooi voor prachtige zomervestjes, gehaakte knuffels, kindertruitjes, granny square kussens, vriendschapsbandjes en gehaakte topjes en bikini’s. En dat Lang Yarns Premium katoen maakt is zeker te voelen.

Haakpatroon baret Move van juf Sas

Haakpatroon Baret Move

Het haakpatroon is uitgebreid uitgeschreven en wordt ondersteund met teltekeningen en foto's. De baret is makkelijk en snel te haken en goed te doen voor beginners.

haakpatroon baret Move van juf Sas

Vragen

Bij vragen, stel ze dan vooral in de juf Sas haak- en brei facebookgroep. Mocht je baret Move gaan haken, heel veel succes!

Haakpatroon baret Move van juf Sas

Gebruikte steken voor baret Move:

-magische ring

-halve vaste (sluiten van de toer)

-vaste (beginstokje)

-stokje

Haakpatroon baret Move van juf Sas

Wat heb je nodig voor baret Move:

-1 bol Move 6 ply van Wooladdicts of 2 bollen Quattro Lang Yarns

-haaknaald 3 ½

-stopnaald

-schaar

-eventueel een label (voor €1 te koop bij juf Sas www.jufsas.com/shop)

haakpatroon baret Move juf Sas

Digitale haakpatroon van baret Move in webshop juf Sas

Het haakpatroon van baret Move vind je nu als los patroon in mijn webshop.


Let op als je het patroon koopt, krijg je het meteen als download link in je mailbox. De link is 30 dagen geldig dus download het patroon binnen de 30 dagen en sla het patroon op zodat je het terug kunt vinden!


Mijn patronen kun je op allerlei manieren betalen dus niet alleen met Paypal. Klik in je winkelwagentje op afrekenen en je vindt alle mogelijkheden om te betalen dus ook iDeal en bancontact.


Je vindt het uitgebreide haakpatroon in mijn webshop https://www.jufsas.com/product-page/haakpatroon-baret-move-van-juf-sas

haakpatroon baret Move van juf Sas

Haken met juf Sas op Instagram, Pinterest of YouTube

Meer haakinspiratie, volg dan:

juf Sas op Instagram @hakenmetjufSas


Nieuwsbrief

Mis niks en schrijf je in voor de maandelijkse nieuwsbrief van juf Sas https://www.jufsas.com/nieuwsbrie


Hashtag

Gebruik op social media de hashtags #jufsas #hakenmetjufsas en leuk als je een foto van jouw vest post in de speciale juf Sas haak en brei facebook groep.

haakpatroon baret Move van juf Sas

Vragen

Veel succes! Er is een speciale juf Sas facebook haak-en breigroep waar je je vragen in kunt stellen en mocht echt nog vragen hebben via contact op de site kan je me ook altijd bereiken. Ik pas alleen geen patronen aan, kan je geen advies geven over wol en haak niet op verzoek.


Haakboek

De smaak te pakken gekregen en wil je meer truien gaan haken? Juf Sas heeft ook een haakboek met 13 haakpatronen, 10 truien/vesten en 3 shawls. En het tweede haakboek is een boek met Amigurumi en fashion. Kijk hier voor meer informatie over de boeken www.jufsas.com/haakboek


haakpatroon baret Move juf Sas

Opmerkingen


    ©2025 juf Sas

    bottom of page
    google.com, pub-4822511269067515, DIRECT, f08c47fec0942fa0